O FIRMIE

Piekarnia-Ciastkarnia Bogdan Jarząb istnieje od 1991 roku, założył ją Bogdan Jarząb certyfikowany Mistrz Piekarski, który zdobył ten tytuł dzięki zamiłowaniu do pieczenia zdrowego i pysznego pieczywa.

Po tym wydarzeniu zdecydował się otworzyć pierwszą Piekarnię przy ul. Piotra Skargi w Grudziądzu, gdzie na dzień dzisiejszy jest Sklep Firmowy. W międzyczasie powstały dwie kolejne Piekarnie
w Ciechocinku i Lisnowie.

Sklep

Jednakże z upływem czasu zdecydowaliśmy się na przeniesienie całej produkcji
w jedno miejsce i tak oto w 1998 roku zaadaptowaliśmy budynek szkoły
w Dąbrówce na zakład produkcyjny.

Dodatkowo w roku 2015 poszerzyliśmy zakład produkcyjny  o Pracownię Tortów Artystycznych w Wąbrzeźnie, gdzie powstają niezwykłe torty z masy cukrowej, które zachwycają zarówno zmysł wzroku jak i smaku. Zamówienia na te torty przyjmowane są w Zakładzie w Dąbrówce.

Zatem dzięki uporowi i zamiłowaniu Bogdana Jarząb na chwilę obecną mamy dwa prężnie rozwijające się zakłady: w Dąbrówce i Wąbrzeźnie gdzie produkowane są nasze wszystkie wspaniałe wypieki.
Są one przede wszystkim zasługą wykwalifikowanych pracowników, którzy sumiennie wykonują swoją pracę.

Nasza Firma, na chwilę obecną zatrudnia ok. 180 pracowników z Grudziądza, Dąbrówki, Chełmna, Chełmży, Świecia, Lisewa, Unisławia, Radzynia, Dąbrowy, Jeżewa i Dobrcz. Dodatkowo dokształcamy w zawodzie piekarz, cukiernik i sprzedawca ok. 40 uczniów, których z roku na rok przybywa.

W wyżej wymienionych miejscowościach posiadamy łącznie 28 Sklepów Firmowych, dzięki którym jesteśmy codziennie blisko ludzi i dostarczamy im świeże i pożywne pieczywo oraz pyszne ciasta, ciasteczka
i torty.

Firma stawia na rozwój, dlatego też wkrótce możemy spodziewać się kolejnych sklepów, które umożliwą Państwu szybkie i zdrowe zakupy.