Foodeliver - System zamówień online dla restauracji
           
img
Niezależny marketing Twojej restauracji?

Sprzedawaj online bez prowizji

Piękna strona internetowa i system zamówień online dla restauracji i gastronomii bez prowizji od sprzedaży.

Sprawdź ofertę
img
img img

Strony internetowe dla restauracji

Twoje menu prezentowane jest na nowoczesnej, responsywnej stronie www, dostosowanej do przeglądarek mobilnych i komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów. A Ty otrzymujesz system w którym możesz zarządzać zamówieniami i całą stroną Twojej restauracji.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zobaczyć demo systemu? Przykładowe wdrożenia? Napisz do nas, oddzwonimy

Czas na niezależny marketing Twojej restauracji.
Bez prowizji i zobowiązań

Nigdy więcej nie płać wysokich prowizji za system zamówień online.

Czy wiedziałeś, że aż 50% klientów restauracji powraca?

Klienci powracający do Twojej restauracji to podstawa Twojego biznesu. Skoro aż 50% klientów powraca - po co płacić wysokie prowizje?

Zacznij niezależny marketing już teraz

70% klientów wolałoby zapłacić za Twoje usługi bez pośredników

Dlatego w Foodeliver środki za zamówienie przekazywane są wprost na konto Twojego operatora płatności online, bez naszego pośrednictwa i bez prowizji od sprzedaży.

Sprzedawaj bez prowizji już teraz

Metody płatności

Nasz system oferuje kilka popularnych metod płatności.

PayU
Przelewy24
Dotpay
Tpay
card

Płatność kartą

cash

Płatność gotówką

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania? Przeczytaj FAQ lub zadzwoń do nas.

System Foodeliver jest oparty o nasz autorski silnik zamówień online OrderEngine.pl. Nasz system oraz strony internetowe oferowany jest restauracjom, lokalom gastronomicznym, fast foodom, food truckom - wszystkim miejscom, które oferują posiłki swoim klientom.
Nie, Foodeliver jest systemem wolnym od prowizji. Oznacza to, że możesz prowadzić swój własny, niezależny od nas marketing, a za zamówienia obsłużone przez system nie zapłacisz prowizji (poza prowizją dla operatorów płatności online).
System Foodeliver może zostać zainstalowany tak na naszym serwerze jak i na serwerze naszych Klientów. Również domena internetowa może zostać wybrana przez Klienta. Może to być adres w subdomenie Foodeliver, np. Pizzeria-Margarita.Foodeliver.pl, ale również Twoja własna domena, np. zamowienia.Pizzeria-Margarita.pl.
Strony zamówień naszych Klientów są promowane tylko w przypadku gdy Klient akceptuje 10% prowizję od zamówienia wpływającego przez nasze działania. Każde zamówienie wpływające bezpośrednio bez naszego marketingu nie jest objęte prowizją. Promocja marketingowa wymaga osobnej umowy, jeżeli jej nie podpiszesz - Twoja oferta nie będzie promowana.
Płatności online mogą być obsługiwane przez dowolnych operatorów wskazanych przez naszych Klientów. Integracja odbywa się bezpłatnie w ramach wdrożenia systemu.
Tak, każdy z naszych Klientów otrzymuje dostęp do samodzielnego systemu zarządzania menu, zdjęciami, cenami, opisami produktów. Jeżeli będziesz potrzebował naszej pomocy - zadzwoń lub napisz do nas.