Dbamy również o to aby nasze firmowe logo nie kojarzyło się wyłącznie z zakupami, ale także z miłym spędzaniem wolnego czasu. W sezonie letnim zapraszamy do Chełmna – Miasta Zakochanych. Tam, na jednej z głównych ulic, znajduje się nasz letni ogródek i autko obok którego nie można przejść obojętnie – PIAGGIO, z którego serwowane są własnej produkcji orzeźwiające lody rzemieślnicze.

W jednym z naszych lokali w centrum Chełmży prowadzona jest kawiarnia & lodziarnia. Jest to miejsce, w którym można się delektować ciastami naszej produkcji w połączeniu ze świeżo zmieloną i aromatyczną kawą.

W Świeciu, przy ulicy Grzymisława, pod firmowym logo działa także Pączkarnia. Specjalnością piekarza są pyszne, puszyste, mięciutkie i bardzo delikatne pączki, które smakują jak te przygotowywane w domu. Ich niewątpliwym atutem jest codziennie zmieniane nadzienie – każdy znajdzie swój ulubiony smak.

Nasze lokale

Obecnie na lokalnym rynku województwa kujawsko-pomorskiego funkcjonuje 27 punktów opatrzonych znakiem firmowym Piekarnia – Ciastkarnia Bogdan Jarząb.

Nasze lokale to nie tylko sklepy, do których codziennie dostarczane jest świeże pieczywo, pyszne ciasta oraz piękne torty. W naszych 7 sklepach firmowych powstały oddzielne stanowiska pracy przeznaczone dla piekarzy, którzy każdego dnia przygotowują dla Państwa wyroby najwyższej jakości według unikalnych receptur. Są to sklepy, w których kupić można chrupiące pieczywo prosto z pieca.